Яка сума коефіцієнтів в рівнянні реакцій? Будь ласка, розпишіть детально. Дякую)) Pb+HNO3=PB(NO3)2+NO3+H2O

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
   0     +1+5  -1    +2    -1      +4 -2  +1 -2   Pb+4HNO3=PB(NO3)2+2NO2+2H2O  0                                +2 Pb-------2e---------------Pb      2                1 відновник +5                               +4            2         N------+1e----------------N       1                2 окимник Сума коефіцієнтів=10