Яка зухвалість! – забриніла вазочка. – Такий маленький, неошатний предмет,– суворо сказала сухарниця, – а вважає, що гідний квітів. Червоний заварний чайник нічого не сказав, тільки пихнув. Заморська птиця згорда глянула на чай...
Яка зухвалість! – забриніла вазочка.
– Такий маленький, неошатний предмет,– суворо сказала сухарниця, –
а вважає, що гідний квітів.
Червоний заварний чайник нічого не сказав, тільки пихнув. Заморська птиця згорда глянула на чайничок і теж промовчала.
ЗАВДАННЯ!
Придумай і запиши словосполучення – назву цієї частини для плану тексту.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Заморська птиця
Типо этих напиши.