Яка зухвалість! – забриніла вазочка. – Такий маленький, неошатний предмет,– суворо сказала сухарниця, – а вважає, що гідний квітів. Червоний заварний чайник нічого не сказав, тільки пихнув. Заморська птиця згорда глянула на чай...

Яка зухвалість! – забриніла вазочка. – Такий маленький, неошатний предмет,– суворо сказала сухарниця, – а вважає, що гідний квітів. Червоний заварний чайник нічого не сказав, тільки пихнув. Заморська птиця згорда глянула на чайничок і теж промовчала. ЗАВДАННЯ! Придумай і запиши словосполучення – назву цієї частини для плану тексту.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Заморська птиця  Типо этих напиши.