Яке біологічне значення того,що пластиди можуть перетворюватись одне на одного?Допоможіть ,будь ласка!Дуже треба!!

Яке біологічне значення того,що пластиди можуть перетворюватись одне на одного? Допоможіть ,будь ласка!Дуже треба!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
      Пластиди різних типів мають спільне походження: всі вони виникають із первинних пластид (пропластид) твірної тканини.        Пропластиди - це дрібні (до 1 мкм) двомембранні пухирці. Крім того, пластиди одного типу можуть перетворюватися на пластиди іншого. На світлі в пропластидах формується внутрішня мембранна система, синтезується хлорофіл, і вони перетворюються на хлоропласти.      Те саме властиве і лейкопластам, які на світлі можуть перетворюватись на хлоропласти, а також - на хромопласти. При старінні листків, стебел, дозріванні плодів у хлоропластах здебільшого руйнується хлорофіл, спрощується внутрішня мембранна система, і вони перетворюються на хромопласти. Хромопласти є кінцевим етапом розвитку пластид: на інші типи вони не перетворюються.