Яке слово iз синонiмiв ,поданих у колонцi, слiд вжити замiсть крапок у поданих реченнях.   Прийшла зима.Повiтря                              холонутистало... .Якщо постояти                                стигнути            на ...

Яке слово iз синонiмiв ,поданих у колонцi, слiд вжити замiсть крапок у поданих реченнях.    Прийшла зима.Повiтря                              холонути стало... .Якщо постояти                                стигнути             на мiсцi, то руки почи -                                 мерзнути нають ... ,ноги ... ,все                                   клякнути    тiло ... .                                                         дубити
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Прийшла зима. Повiтря стало холонути  .Якщо постояти на мiсцi, то руки почи -          нають мерзнути ,ноги  клякнути ,все тiло  дубіти .