Яке твердженя є НЕправильним? А інфляція попиту не може бути спричинена монополізацією окре- мих галузей національної економіки Б циклічне безробіття приводить до відхилення фактичного ВВП від потенційного В рівень фрикційного ...

Яке твердженя є НЕправильним? А інфляція попиту не може бути спричинена монополізацією окре- мих галузей національної економіки Б циклічне безробіття приводить до відхилення фактичного ВВП від потенційного В рівень фрикційного безробіття збільшується в умовах рецесії та зменшується в умовах піднесення Г інфляція попиту, яка відбувається в умовах економічної кризи (модель АD—АS), однозначно приводить до зменшення зайнятості та реального ВВП
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
відповідь Б) удачи!
Гость
А инфляция спроса не может быть вызвана монополизацией отдельных отраслей экономики