Яке з пар іменників має значення "особа чоловічоїта жіночої статі за національною чи територіальною ознакою". Знайдіть її. а)грек- гречка б)болгарин- болгарка в)швейцар- швейцарка г)китаєць- китайка д)голландець- голанка. Пожал...

Яке з пар іменників має значення "особа чоловічоїта жіночої статі за національною чи територіальною ознакою". Знайдіть її. а)грек- гречка б)болгарин- болгарка в)швейцар- швейцарка г)китаєць- китайка д)голландець- голанка. Пожалуста поможіть
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г пиши (китаєць-китайка)