Яке значення для геополітичного положення України має той факт, що вона є найбільшим світовим транзитером газу?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Близькість до Росії є дуже вигідним фактором для розвитку економіки України, тому що Росія − головний експортер газу в Європу. Україна купляє більш дешевий газ у Росії, а також є його транзитером до Європи.