Які безсполучникові складні речення можуть мати більше двох частин у своєму складі? Яка інтонація не характерна для безсполучникового складного речення з неоднорідними частинами? Для яких стилів характерне вживання складних ре...
Які безсполучникові складні речення можуть мати більше двох частин у своєму складі? Яка інтонація не характерна для безсполучникового складного речення з неоднорідними частинами? Для яких стилів характерне вживання складних речень із із сполучниковим зв'язком?
Ответ(ы) на вопрос:
Безсполучникові речення відкритої структури. Перелічувальна. Художній і розмовний.