Які держави світу ви знаєте? якою мовою спілкуватися в цих країнах?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
україна- українська росія- російська китай- тітайська франція- французька
Гость
Англія - англіська Німеччина - німецика Канада - француська та німецька США - американський Франція - француський Італія - італійський Португалія - португалський Корея - корейський Китай - китайський Японія - японський Польша - польський Білорусія - білоруський