Які фільми чи телепередачі ти любиш дивитися? Чому? Напиши про це текст-міркування ( 5-7речень) СРОЧНО!!!!!!!:);)=):D:P♡
Ответ(ы) на вопрос:
Зараз по телебаченню показують дуже багато всіляких программ, шоу, мультфільмів та різноманітних жанрів кіно Але я люблю дивитись мультфільми..Вони дуже гарно намальовані.Кот у чоботах та Шрека я дивлюсь майже кожного тижня. у цих мультфільмах багато героївні. А ще мене дуже захоплюють сюжети. Ось чому мені так подобаються мультфільми.