Які інтереси захара беркута переважають громадянські над особистими чи навпаки? чому?   через що "заповід" шевченка вважають твором який єднає минуле теперішнє і майбутнє   в чому полягає значення символічного образу гусей лебе...

Які інтереси захара беркута переважають громадянські над особистими чи навпаки? чому?   через що "заповід" шевченка вважають твором який єднає минуле теперішнє і майбутнє   в чому полягає значення символічного образу гусей лебедів з твору "геси лебеді летять"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Переважають громадянські інтереси. Захар піклується і допомагає всім тухольцям під час битви. 2.Заповіт єднає і теперішнє, і минуле тому що він написав цей твір коли був у неволі. І тому Тарас Григорович Шевченко закликав людей, лише до хорошого щоб не повторились ті жахливі часи в майбутньому. 3.напевно в тому що це символ добра ніжності добробуту краси...