Які людські якості найбільш потрібні молоді в сучасному світі?
Ответ(ы) на вопрос:
В сучасному світі молодь не така як раніше, про це розповіла мені мати. Потрібно бути добрим та щирим, допомогати один одному. Звичайно, декілька таких людей існує, але нажаль їх не часто побачиш. Наприклад: слово любов можна замінити грошима, адже в сучасному світі люди одружуються через статус чоловіка або жінки. Слово дружба можна замінити користю, адже люди використовують один одному в своїх цілях.