Які назви у моєму місті нагадують про минуле План 1 Знайдіть історичний об єкт ...

Які назви у моєму місті нагадують про минуле План 1 Знайдіть історичний об єкт 2 Дослідіть походження та історію вашого історичного об єкту 3 Дізнайтися про час його існування 4 Установити від якого слова походить назва 5 Визначте чим саме пов язана назва 6 З походом історичними особами 7 З ясуйте чи змінювалась у минулому назва
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сложно прочитать что ты написал ,прости не могу помочь