Які органи і організації покликані захищати права і свободи людини

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) захист прав органами публічної влади;2) захист прав громадян громадськими об'єднаннями;3) самозахист прав людиною, що включає в себе:- звернення в державні органи та органи місцевого самоврядування;- оскарження дій (бездіяльності) посадових осіб, що порушують права громадян;- звернення в засоби масової інформації та правозахисні організації, громадські об'єднання;- публічні виступи громадян на захист своїх прав;- звернення в міжнародні органи із захисту прав людини.У правовій державі одним з найбільш ефективних і поширених засобів захисту прав і свобод є судовий захист.