Які особливості будови клітин водоростей ? Чому водорості вважають найпростішими рослинніми організмами ?
Ответ(ы) на вопрос:
Водорості - найбільш примітивні рослині, бо не мають тіла, поділеного на стебель, корінь та листя. Їх клітини поєднують ознаки рослинних (хлоропласти, вакуолі) та тваринних (руховий апарат, центріолі) клітин.