Які перетворення енергії відбуваються: А)під час роботи акумулятора? Б)заряджання акумулятора?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Механізм роботи акумулятора Акумулятори — це хімічні джерела струму з оборотним процесом: вони можуть віддавати енергію, перетворює хімічну енергію в електричну, або накопичувати енергію, перетворюючи електричну енергію в хімічну. Таким чином, акумулятор поперемінно то розряджається, віддаючи електричну енергію, заряджається від будь-якого джерела постійного струму. Хімічна в електричну — розряд. При заряді — електрична у хімічну.