Які приклади худоєніх засобів є незвичайними? В вірщі Лебеді Материнства

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
лебеді, як мрії Опустіться, тихі зорі, Танцювали лебеді в хаті на стіні, Лоскотали марево Виростуть приспані тривоги. мавки чорноброві ждатимуть твоєї ніжності й любові. будуть мандрувати очі материнські і білява хата. Прийдуть з України верби і тополі. Стануть над тобою, листям затріпочуть, Тугою прощання душу залоскочуть.