Які умови необхідні для забезпечення високої родючості грунту?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Існує ціла низка факторів для забезпечення умов родючості грунту: 1. біологічний фактор ( вміст і склад органічної речовини в грунті); 2. грунтова біота, тобто наявність живих організмів, що населяють певний вид чи тип грунту; 3. фітосанітарний фактор ( банальна чистота грунтів від бур"янів, шкідників, хвороботворних організмів, а також токсичних речовин, що виділяються рослинами); 4.агрофізичний фактор ( гранулометричний склад грунту); 5.структурний стан грунту ( будова грунту, наприклад, чергування шарів); 6.потужність орного і гумусового шарів ( для обробки грунту); 7.водний режим ( забезпеченість грунту водою); 8.повітряний режим ( забезпеченість грунту повітрям); 9.температурний режим; 10.агрохімічні фактори ( внесення добрив). Хай щастить !