Які зміни відбулися на політичній карті світу після Другої світової війни:а) розпад Австро-Угорщини; б) розділ Німеччини;в) об’єднання Німеччини; г) розпад Радянського Союзу;ґ) утворення держави Ізраїль; д) розпад колоніальних ...

Які зміни відбулися на політичній карті світу після Другої світової війни: а) розпад Австро-Угорщини; б) розділ Німеччини; в) об’єднання Німеччини; г) розпад Радянського Союзу; ґ) утворення держави Ізраїль; д) розпад колоніальних імперій; е) утворення Югославії.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Уже было похожее!Прочитай!!http://znanija.com/task/1318399