Які значення властивостей відео можуть бути встановлені користувачем під час завантаження файлу на сайт YouTube?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Для завантаження фільмів на сайт YouTube потрібно створити власний канал, який у подальшому буде містити добірку відеофайлів користувача. Користувач може керувати доступом до перегляду кожного з відеофайлів, установлюючи певний рівень конфіденційності.Значна частина редакторів відео мають засоби для розміщення відеофільмів в Інтернеті, наприклад така програма, як WindowsMovieMaker.Мультимедійні файли, призначені для розміщення в Інтернеті, називають подкастами, а тих, хто створює такі файли, подкастерами.