Які зразки символіки ти знаєш? яких відомих людей, що стали символами України, ти знаєш?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Тарас Шевченко 2 Леся Українка 3 Іван Франко 4 Тарас Бульба 5 Богдан Хмельницький
Гость
Барвінок,верба,калина,каштан,соняшник,мак,мальви,чорнобривці,тополя,вишня,барвінок. Лелека,коза,вовк,соловейко,зозуля,ластівка. Запорізька Січ,Дніпро,Київ. Т.Шевченко,Л.Українка,Г.Сковорода,І.Франко,О.Гончар,М.Рильський Вишиванка,оберіг,вінок,дідух,коса,писанка,гаївка,веснянка.