Яким видом соціальних норм НЕ регулювались суспільні відносини в первісному суспільстві: а) правові норми; б) норми моралі; в) звичаї та традиції; г) релігійні норми

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) правовими нормами  правові норми виникли ,коли відбулася зміна організації суспільства , що призвела до виникнення держави.До цього суспільство регулювувалось нормами моралі, звичаями та традиціями, релігійними нормами, певні табу ( заборони , що накладалися на певін дії чи предмети)