Якими були наслідки Богдана Хмельницького Для сучасників Для нащадків

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Богдан Хмельницький пробудив в українцях жагу до боротьби проти польського гніту . Б Хмельницький звільнив правобережну Україну від влади Польщі . Період правління б Хмельницького на гетьманщині український народ усвідомив свою особливість. для сучасників на уроках історії ми читаємо як наші предки відстоювали свої права за незалежність ...