Якими спільними ознаками характеризується будова головного мозку хребетних тварин?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У всіх живих хребетних істот всередині тіла є кістяний або ж хрящової скелет. Тому тварини і отримали назву хребетні, що основою всього скелета є не що інше, як хребетний стовп, що складається з кісток і черепа. І тільки у нижчих форм присутня своєрідний щільний стрижень, іменований хордою. Особливості хребетних полягають в наявності у них таких ознак. Всередині хребетного стовпа знаходиться спинний мозок, він разом з головним мозком, що знаходиться в черепі, становить центральну нервову систему. Це властиво лише хребетним тваринам. Є характерні ознаки хребетних тварин. Це дві пари ніг, плавників, лап, крил (кінцівок), які іноді можуть бути і недорозвиненими. За якими ж ознаками об`єднані в групи все тварини?