Який факт Ивана карпенко-карого свідчить про його великий потяг до театру?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Він так захопився п’єсою Т. Шевченка «Назар Стодоля», що взяв прізвище героя — Карий — собі за псевдонім, а дітей своїх назвав Назаром та Галею. 2)Коли в Бобринці почав працювати драматичний гурток, він почав його відвідувати й настільки захопився театральним мистецтвом, що якось подолав пішки 53 км до Єлисаветграда, щоб подивитися «Наталку Полтавку» І. Котляревського і «Отелло» В. шекспіра. 3) І. Карпепко-Карий разом із М. Кровнивницьким організував аматорський театральний гурток у Єлисавет-фадь За його участю були поставлені п'єси І. Котляревського, Г. Квітки-Основ’яненка, М. Гоголя. Я написала 3 ,вибирай який хочеш,усі правильні)))