Якій грі ти віддаєш перевагу: ігри з дітьми чи комп'ютерній? Запиши свою відповідь і поясни її (4-5 речень)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мені подобалося ігри з дітьми. Тому що з ними цікаво грати, вони борються, і також ці ігри не платять зір, як це роблять комп'ютерні ігри. З дітьми можно пограти у такі ігри як: жмурки, король гори, хованки, та інші.