Який із естетичних принципів характерний для середньовічного світогляду: а)людина — вінець природи; б) земне життя людини коротке, загробне — вічне; в) любов поширюється не тільки на релігійну цінність, а й на людину; г) життєв...

Який із естетичних принципів характерний для середньовічного світогляду: а)людина — вінець природи; б) земне життя людини коротке, загробне — вічне; в) любов поширюється не тільки на релігійну цінність, а й на людину; г) життєві блага й пристрасті — невід'ємна частина людського життя?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б) земне життя людини коротке, загробне - вічне