Який кофиціент жорсткості пружини,якщо сила 20 Н розтягує пружину на 4 см?
Який кофиціент жорсткості пружини,якщо сила 20 Н розтягує пружину на 4 см?
Ответ(ы) на вопрос:
Дано:F=20H l=4 см=0.04м.K-? K=F/l=20/0.04=500 H/м. Ответ:K=500H/м.
Не нашли ответ?
Похожие вопросы