Який спосіб розмноження хламідомонади? Які переваги цього способу розмноження? На це вказуе?                                                          СРОЧНО!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Переважно ділиться навпіл, але коли настають несприятлеві умови. Наприклад:десь  Осінь-Зима, то хламідомонада розмножуеться статево, осідаючи на дно водойм.