Який спосіб творення цих слів (суфіксальний, префіксальний, суфіксально-префіксальний і т.д.) Слова: 1) дзвеніла,2) надвечір'я3) промовляла4) виросла5) незнайома6) розносився7) великий8) гострий9) схилившись10) перебродить

Який спосіб творення цих слів (суфіксальний, префіксальний, суфіксально-префіксальний і т.д.) Слова: 1) дзвеніла, 2) надвечір'я 3) промовляла 4) виросла 5) незнайома 6) розносився 7) великий 8) гострий 9) схилившись 10) перебродить
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 суф. 2. преф. 3. преф. 4. преф. 5. преф. 6. преф.-суф. 7. суф. 8. суф. 9. преф.-суф. 10. преф.