Який відділ, клас, родина, рід і вид у папоротеподібних? (Какой отдел, класс, семья, род и вид в папоротникообразных?) ПОМОГИТЕ! ПО ЗАРЕЗ НАДО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відділ Папоротеподібні, або поліподіофіти. Відділ Папоротеподібні поділяється на 7 класів (Вужачковидні, Маратієвидні, Папоротевидні тощо). Родів налічується близько 300, а видів 20000