Який вигляд маэ квитка?где она растёт?каво приваблюють квити?чем корысна рослына

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  А яка кв1тка? Будьяка?     Якщо люба кв1тка. то хай буде кв1тка ромашка. Вона переважно б1лого кольору з жовтою серединкою. Росте в пол1, але декоративну ромашку вирощують також  на садових д1лянках, Ц1 кв1ти приваблюють бдж1л 1 других комах. Ромашка дуже корисна . Це взагал1 л1карська рослина. Вона застосовуэться в медицин1, а також в косметиц1.