Який вклат в Україну зробили твої рідні )) срочнооооооооо)))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я вважаю, що мої батьки зробили дуже важливий влад в Україну, адже вони працюють на швидкій медичній допомозі (ШМД) і за свій немалий стаж врятували життя тисячам українцям. А яка ж країна без людей та процвітаючої нації. Отже, мої батьки зробили великий внесок у розвиток нашої країни, я ними дуже пишаюся.