Який журавель не літає? Яка стрілка не показує час ? З якого полотна не пошиєш сорочки ? Плісс дуже преба

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(колодязний),Та стріла, якою стріляють з луку.,із залізничного
Гость
Яка стрілка не показує час? - Стрілка на колготках. З якого полотна не пошиєш сорочки?  - З невитканого. Який журавель не літає? - Колодязний журавель.