Якою була основна офіційна мета національної політики СРСР за часів застою? А. русифікація народів СРСР Б, створення нової історичної спільноти-радянський народ В, подолання негативниих наслідків великоросійського шовінізму Г. ...

Якою була основна офіційна мета національної політики СРСР за часів застою? А. русифікація народів СРСР Б, створення нової історичної спільноти-радянський народ В, подолання негативниих наслідків великоросійського шовінізму Г. забезпечення розвитку полікультурного багатонаціонального суспільства Про яке явище йдеться в наведеному уривку? Характерною рисою демографічних процесів були високі темпи рости кількості жителів міст. У 1964 р. міське населення в кількісному відношенні перевищило сільське, а на середину 1980-х рр. становило вже понад 2/3 населення республіки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чiго сказил ти сукi пруветмi