Якщо говорити між нами, То все починається з мами. І казочка перша у світі, І сонячна подорож в літо, Найперші легенькі сніжинки, І сяюче диво – ялинка. Від мами – і літери, й слово, І зроблена разом обнова.... Якщо гово...

Якщо говорити між нами, То все починається з мами. І казочка перша у світі, І сонячна подорож в літо, Найперші легенькі сніжинки, І сяюче диво – ялинка. Від мами – і літери, й слово, І зроблена разом обнова.... Якщо говорити між нами, То все починаєтся з мами.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Якщо говорити між нами, То все починається з мами: І казочка перша у світі, І сонячна подорож в літо. І казочка перша у світі, І сонячна подорож в літо. Приспів: Мама - найкраща людина у світі, Знають це всі: і дорослі, і діти Тож поговорим відверто між нами: В світі усе починається з мами! Тож поговорим відверто між нами: В світі усе починається з мами! Найперші легенькі сніжинки І сяюче диво - ялинка. Від мами - і літери, й слово, І зроблена разом обнова.... Від мами - і літери, й слово, І зроблена разом обнова.... Приспів. (2)