Яку кінцівку можна було б додати до цього тексту ?Велику радість приносить нам книжка.Але перш ніж потрапила книжка до ваших рук ,її написав письменник.

Яку кінцівку можна було б додати до цього тексту ? Велику радість приносить нам книжка.Але перш ніж потрапила книжка до ваших рук ,її написав письменник.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ця книжка створювалась не один день, письменник вклав в неї свою душу, виховував її як свою детину.