"Яку людину можна назвати красивою?" за твором С. Черкасенка "Маленький Горбань"     Люди, помогите пожалуйста!

"Яку людину можна назвати красивою?" за твором С. Черкасенка "Маленький Горбань"      Люди, помогите пожалуйста!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Красивою, людину називають не за красу зовні. А за красу всередині.. Хлопчик з твору був добрим, ввічливим, щирим.. Людина може бути гарною, але в душі бути злою, поганою. Чи навіть, бути не красивою, але в душі краще багатьох. Твір Маленький Горбань навчив мене багатому..