,,Яку людину можна вважати щастливою'' Твір

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Щасливою можна назвати будь-яку людину.Адже в кожного є своє щастя.Хтось має родину -і це для нього щастя,хтось друга ,або подругу-і це для нього щось гарне ,а комусь нічого не потрібно-і це щастя.Всі люди щасливі по своєму!
Гость
Людину вважати щасливою можна ту,яка допомогає людям ,і це добро їй повертається до неї,ту в якої здорові батьки,адже якшо здорові батьки ,то світ стає яскравим,і людина щаслива.