Яку масу хлоридної кислоти з масовою часткою хлороводню 35% добуто в результаті реакції 1.17 кг натрій хлориду з надлишком концентрованої сульфатної кислоти ,якщо відносний вихід хлороводню становив 80%!!Будь-ласка допомож...
Яку масу хлоридної кислоти з масовою часткою хлороводню 35% добуто в результаті реакції
1.17 кг натрій хлориду з надлишком концентрованої сульфатної кислоти ,якщо відносний вихід хлороводню становив 80%!!Будь-ласка допоможіть!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За який це клас? Бо я цього не пам'ятаю