Yesterday you got a letter from an england pen friend . Here are the things he wants to know about your school. Speak about them 1)shool age 2) timeta

Yesterday you got a letter from an england pen friend . Here are the things he wants to know about your school. Speak about them 1)shool age 2) timetable, subjects 3) shool days 4) uniform 5) lunch
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вчера вы получили письмо от друга англия пера. Вот вещи, которые он хочет знать о вашей школе. 1)школьный возраст 2)расписание предметов 3)школьные дни 4)единообразие 5)обед и пишется school