Үйге қыстық отынды Олжас пен Мағжан 10 күнде, Мағжан мен Жандос 15 күнде , ал Олжас пен Жандос 18 күнде дайындайды. Үйге қыстық отынды Олжас неше күнде, Мағжан неше күнде, Жандос неше күнде дайындайды? Ш: Ж: Олжас 22бүтін 1/2 ...

Үйге қыстық отынды Олжас пен Мағжан 10 күнде, Мағжан мен Жандос 15 күнде , ал Олжас пен Жандос 18 күнде дайындайды. Үйге қыстық отынды Олжас неше күнде, Мағжан неше күнде, Жандос неше күнде дайындайды? Ш: Ж: Олжас 22бүтін 1/2 күнде, Мағжан 18 күнде,. Жандос 90күнде дайындайды. Шешуін табу керек. Өтініш білсеңіздер жазып жіберіңіздерші.... Жылдам уаққытта керек.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Головна зимове паливо О. і М. М. Джером 15 днів і 10 днів, підготувати і Олжас і Джером 18 днів. Головна Олжас взимку поставки палива кожен день, Магжан кілька днів Jerome готують протягом декількох днів? W: A: О. 22bütin 1/2 днів, Магжан 18 днів ,. Джером готує 90künde. Вам потрібно знайти рішення. Ви знаєте jiberiñizderşi письмову заяву .... швидко waqqıtta