Його національність досі не визначена але на службу він був найнятий іспанською короною.прагнув знайти новий торговий шлях до індіі.до виішення цієі проблеми підійшов з точки зору новітніх досліджень про будову землі але його з...
Його національність досі не визначена але на службу він був найнятий іспанською короною.прагнув знайти новий торговий шлях до індіі.до виішення цієі проблеми підійшов з точки зору новітніх досліджень про будову землі але його знання з географіі були досить фрагментарними
ВИЗНАЧІТЬ ІСТОРИЧНУ ОСОБУ.КОРОТКО ДАЙТЕ ХАРАКТЕРИСТИКУ ПОДІЯМ ПРО ЯКІ ЙДЕ МОВА У ДАНОМУ ФРАГМЕНТІ
Ответ(ы) на вопрос:
Это про Христофора Колумба. Он нашёл Америку тогда, но он не понял что это Америка