You are visiting a capital city. Deside what you would like to do from the list below. - Museums (science, fashion, history) -Art galleries ( traditional, modern) - Live music (pop/rock, jazz, classical) -Theatre (comedy, d...

You are visiting a capital city. Deside what you would like to do from the list below. - Museums (science, fashion, history) -Art galleries ( traditional, modern) - Live music (pop/rock, jazz, classical) -Theatre (comedy, drama, opera) Нужно составить про Москву. Помогите, пожалуйста. Либо "что бы хотели посетить в Москве", либо " что посещали в Москве "
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello! My name is Vitalik. I visitd Moscow on the last week. They have very nice Art Art Gallris and mony diffrent But I like Thetre! He is very drama