You (hear) the latest news? Jane (get) married soon! When I first (hear) about it, two days ago, I (ring) her up to congratulate her. 'We (think) about it for a long time', she said, 'but we only (make) up our minds recently. W...

You (hear) the latest news? Jane (get) married soon! When I first (hear) about it, two days ago, I (ring) her up to congratulate her. 'We (think) about it for a long time', she said, 'but we only (make) up our minds recently. We (quarrel) so many times since we first (start) to go out together, but we always (make) it up. You (remember) that Mark (go) to the USA two years ago? And all the time he (work) there, I (go) out with someone else but I (know) Mark (be) the person I really (love). Since he (come) back we (not/quarrel), so we (think) we'll be happy. He (live) quite near me now, so we (see) more of each other. And frankly speaking we (grow) more tolerant of each other's faults lately. We (not/have) an argument since the day before yesterday!'
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вы (слышать) последние новости? Джейн (получить) вступить в брак! Когда я впервые (слышать) об этом, два дня назад я (кольцо) ее, чтобы поздравить ее. "Мы (думаем) об этом в течение длительного времени", сказала она, "но мы только (сделать) наши умы в последнее время. Мы (ссора) так много раз, как мы впервые (старт), чтобы выйти вместе, но мы всегда (сделать) это. Вы (помните), что Марк (идти) в США два года назад? И он все время (работа) там, я (идти) с кем-то еще, но я (знаю) Марка (быть) лицо, я действительно (любовь). Так как он (пришел) назад мы (не / ссора), так что мы (думаю) мы будем счастливы. В настоящее время он (живут) совсем рядом со мной, так что мы (см) больше друг с другом. И честно говоря, мы (растут) более терпимы к разломами друг друга в последнее время. Мы (не / у) аргумент, так как позавчера