Всем привет. Ребят, помогите, пожалуйста, с заданиями 1, 2, 3 и 4. Я в английском совсем не бум-бум. D:

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
пока не могу сделать часть vocabulary , но вот 4 задание 1. How old is he? 2. When did he use the internet for the first time? 3. What is his profession? 4. How long has he been doing his job? 5. For what does he use DreamWeaver? 6. How often does he chat with his family? 7. To whom does he send emails? 8.  How many groops is he subscribed? (вот в этом только не уверена)