Yummy,yummy chocolate, That's what I tike Chocolate on a biscuit Chocolate on a cake I don't like eggs And i don't like cheese But yummy. yummy chocol
Yummy,yummy chocolate, That's what I tike Chocolate on a biscuit Chocolate on a cake I don't like eggs And i don't like cheese But yummy. yummy chocolate Ooh yes please нужно текст русскими буквами по английски
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ями-ями чоколэйт, зетс вот ай лайк чоколэйт он э бисквит чоколэйт он э кейк ай донт лайк эгс энд ай донт лайк чиз бат Ями-Ями чоколэйт ооу ес плиз