Қызда,мектепте,балада,театрда можете пожалуйста сделать из них предложения?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Анау тұрған қызда күшік бар екен. Бүгін мектепте бір қызық зат болды. Мына балада ізеттілік артып-жетіледі. Біз театрда өте қызықты спектакль көрдік
Гость
Айнар атты кызда адемы мысыгы бар.Мектепте кызыкты окига болды.Быр балада ит сиякты ойыншык бар.Бызге театрда кызыеты болды