З 3кг сирої кави виходить 2 кг смаженої,скільки кг кави вийде з 12 кг сирої?
З 3кг сирої кави виходить 2 кг смаженої,скільки кг кави вийде з 12 кг сирої?
Ответ(ы) на вопрос:
3кг=2кг;12кг=хкг х=12*2:3=8 кг
Не нашли ответ?
Похожие вопросы