З давніх-давен люди усвідомлювали значення для організму переливання крові. Уже в пам*ятках давнього Єгипту і Греції згадувалося про переливання крові. Папа Римський Інокентій VIII, пригнічений старістю, наказав влити собі кров...

З давніх-давен люди усвідомлювали значення для організму переливання крові. Уже в пам*ятках давнього Єгипту і Греції згадувалося про переливання крові. Папа Римський Інокентій VIII, пригнічений старістю, наказав влити собі кров від трьох юнаків. Результат виявився сумним: померли Папа і юнаки. Чому??
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
можливо тому що группа крови була різна,і під час перелевання крові різних групп,вона може звертатися)